Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Pracownia

Pracownia

Modne obrazy to sklep przynależący do grupy sklepów ArtShops  oferujących szeroką gamę dekoracji ściennych z autorskiej pracowni art&texture. To miejsce gdzie powstają unikalne obrazy autorskie, projektowane przez malarkę i grafik Sylwię Zakrocką która malarstwem oraz grafiką komputerową profesjonalnie zajmuje się już od ponad 10 lat.

Jej prace malarskie sytuują się na pograniczu sztuk pięknych i dizajnu. Wzór i kolor – bez tych dwóch składowych trudno sobie wyobrazić jej malarstwo. Projekty Sylwii Zakrockiej to zabawa estetyczna: ciągłe eksperymenty z różnorodnymi fakturami, poszukiwanie nowych zestawień barw, zabawa formą.

Ogromny wpływ na jej twórczość miał pobyt w Barcelonie w okjresie dzieciństwa. Uczęszczała wówczas na liczne kursy malarstwa i rysunku, spędziła tam kilka szkolnych lat i w tym właśnie artystycznym mieście też zaraziła się miłością do sztuki i tworzenia.

W Polsce podjęła studia na wydziale Architektury i Urbanistyki jednak po trzecim roku studiów postanowiła poświęcić się malarstwu całkowicie.

Setki obrazów które sprzedała wiszą już w wielu domach i biurach całej Europy. W Polsce była jedną z pierwszych osób malujących obrazy bardzo grubo fakturowanych, a przez lata wypracowała unikalną technikę stosowaną tylko w naszejpracowni art.&texture, która pozwala na tworzenie wyjątkowo przestrzennych faktur, zarazem mocnych i elastycznych.

Obrazy malowane są na grubych, pokaźnych podobraziach malarskich o bokach grubości 4cm, to sprawia, ze obraz nie tylko zyskuje estetyczny wygląd, ale jest wyjątkowo wytrzymały i nie ulega wypaczeniu. Płótno jest grube, lniane, solidnie naciągnięte i się nie zapada. Stawiamy na jakość i dbamy o każdy detal wykończenia.

 

 

 

pracownia

więcej