Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Ogromne obrazy w systemie panelowym

Ogromne obrazy w systemie panelowym

Wielki obraz na ścianę to idealna dekoracja do dużych przestrzeni jak reprezentacyjne miejsca użyteczności publicznej typu hotele, okazałe sale konferencyjne, nowoczesne lofty, sale bankietowe etc.

Jako jedyni w Polsce wykonujemy obrazy na zamówienie o nieprzeciętnie wielkich dowolnych gabarytach. Bardzo duże obrazy są idealną dekoracją, która sprawdza się w wielkich przestrzeniach gdzie ściany często przytłaczają ogromem i pustką. Jest to doskonałe rozwiązanie by nadać olbrzymim wnętrzom niepowtarzalnego klimatu a zarazem świetności i okazałości.

 

Niebywale duże obrazy muszą być jednak podzielone na elementy gdyż  największy obraz składający się z jednego elemntu może wynosić w przypadku prostokąta 100x200cm, natomiast w przypadku kwadratu 130x130cm.

Tak więc ogromne obrazy dzielimy  w dowolny sposób w tzw. systemie panelowym. Obraz dzięki temu nie traci na swoim uroku, a zarazem bez problemu w każdej chwili można go złożyć i przenieść w inne miejsce lub przesłać kurierem.


duże obrazy

 

Wykonujemy obrazy projektowane na indywidualne zamówienie lub możemy dostosować do dowolnego wymiaru obrazy, które już znajdują sie w naszej ofercie

 

ogromny obraz

 

duże obrazy na ścianę

 

duże obrazy na ścianę

więcej