Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Obrazy z czerwnienią

Obrazy z czerwnienią

Od kilku lat w Polsce oraz oczywiście też na całym świecie, szalenie modny jest minimalistyczny styl urządzania wnętrz, zwany skandynawskim. Dużo w nim naturalnych barw oraz naturalnych materiałów, takich jak drewno, skóra czy wełna. W otoczeniu urządzonym w stylu skandynawskim mieszka się doskonale, czasem jednak można odrobinę odmienić jego charakter, dodając kilka mocniejszych akcentów. Poniżej dwa pomysły na to, jak to zrobić.

Ręcznie malowane obrazy. Chociaż w skandynawskiej domach królują plakaty utrzymane w biało-czarnej kolorystyce, dla odmiany na ścianach można zawiesić ręcznie malowane obrazy. W końcu sztuka obroni się zawsze w każdym domu. Obrazy malowane z czerwienią będą pięknie komponować się z szarościami i bielą, najczęściej stosowanymi kolorami w mieszkaniach urządzonych w stylu skandynawskim.

Gdzie szukać obrazów z czerwonym akcentem?

Najlepiej w galeriach sztuki lub sklepach internetowych, w których sprzedawane są rękodzieła. Najlepszą stroną kupowania sztuki jest to, że nie tylko wspiera się artystę, ale również wprowadza się do swojego domu rzecz unikatową, jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną. Makramy Obecnie szalenie modne są makramy czyli ozdoby zaplatane ze sznurka. Można pójść krok dalej i w swoim domu zastosować więcej dekoracji wykonanych tą techniką. Fantastycznie sprawdzą się na przykład dekoracyjne poduszki, pledy nonszalancko zarzucone na kanapę. Najlepiej wybrać takie w naturalnych kolorach, czyli beżowe lub białe, jednak czarne makramy również naprawdę pięknie się prezentują.

powrót

Czytaj również: