Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Zasady oświetlenia obrazów na ścianie

Zasady oświetlenia obrazów na ścianie

Wystrój wnętrz musi być dobrze zaakcentowany, by w pełni oddawał to, co domownicy lubią i czym się interesują. Dzięki harmonijnemu dostosowaniu wszelkich obrazów, można we własnych czterech kątach wytworzyć bardzo ujmującą galerię.

Nowatorskie rozwiązania

 

Obrazy nowoczesne idealnie wpasują się w stylistykę modernistyczną, minimalistyczną, jak i eklektyczną. To rewelacyjny sposób na wkomponowanie do prostych form i dużych przestrzeni - obrazów, które stosownie oświetlone nadadzą ciepła oraz nieraz pozwolą na poczucie relaksu o każdej porze dnia.

Światło jest tu tym motywem, który odgrywa ogromne znaczenie. Do wyboru są:

  • lampy ścienne
  • kinkiety
  • listwy świetlne

Ich rozmieszczenie nad obrazami uzewnętrzni fakturę obrazów, które zostały ręcznie malowane. Taka wspaniała kompozycja będzie doskonałym wyborem i zaakcentowaniem tego, co wyjątkowe. Płótno wraz z naniesionymi na nie rozmaitymi barwami zostanie przyjemnie oświetlone, a do tego zawsze zauważone przez gości.

 

Wyjątkowa sztuka

 

Rozmieszczenie obrazów nowoczesnych malowanych ręcznie to niesamowite wyzwanie. Kiedy osiągnie się zamierzony efekt, to nieraz przedstawiane abstrakcje, czy też minimalne kreski nabiorą nowego wizerunku na domowej elewacji.

Każde zestawienie będzie ciekawym rozwiązaniem dla pustej ściany, czy też wpleceniu obrazów w dowolny wymiar. Piękno sztuki nowoczesnej jest coraz popularniejsze, toteż zafundowanie sobie wybranego dzieła będzie swoistą inwestycją w kulturę, jak i zaznajomienie się z poszczególnymi współczesnymi artystami.

powrót

Czytaj również: