Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Gra w kolory

Gra w kolory

Urządzenie salonu to nie lada wyzwanie. Z jednej strony chcieli byśmy, by był elegancki i nowoczesny, a z drugiej strony nikt nie ma ochoty na ciągłe inwestowanie dużych pieniędzy w urządzanie tego samego pomieszczenia w mieszkaniu.  Jak efektownie urządzić salon nie inwestując dużych środków?

Nowoczesne wnętrze

Aranżacja nowoczesnego wnętrza wymaga niewielkiej palety barw. Wnętrze, którego podstawą jest szarość, biel, czerń, czy beż jest łatwe do zmiany. Wprowadzając do salon charakterystyczny, wyrazisty dodatek jesteśmy w stanie osiągnąć spektakularne efekty. Charakterystyczny kolor zwróci na siebie uwagę. Przyciągnie wzrok.

 

Marząc o pięknym, nowoczesnym wystroju wnętrza trzeba zadać sobie pytanie, jaki kolor jest modny w salonie na 2019 rok?

 

Rok 2019 jest pod znakiem turkusu. Turkusowe dekoracje we wnętrzach biją rekordy popularności. Szturmem wdarły się do mieszkań, serc projektantów i właścicielek nowoczesnych salonów. Turkusowe dekoracje we wnętrzach pięknie komponują się ze stonowanymi, spokojnymi kolorami, które stanowią podstawę aranżacji.

Zastosowanie detalu w turkusowym kolorze jest bardzo eleganckim rozwiązaniem. Jednocześnie jest to bardzo dobry pomysł na odświeżenie wnętrza. Kupując koc, poduchy, niewielki dywan, czy ozdobną misę w turkusie, jesteśmy w stanie niewielkim kosztem wprowadzić do wnętrza nowy klimat. Turkusowe dekoracje we wnętrzach wprowadzają radosny nastrój. Warto jednak pamiętać, by nie przesadzić z ilością elementów dekoracyjnych. Tu sprawdza się zasada „im mniej tym lepiej”.

powrót

Czytaj również: