Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Jak ex Książęca Para urządzi się w swoim nowym domu?

Jak ex Książęca Para urządzi się w swoim nowym domu?

Znane osoby są często wzorem do naśladowania dla innych. Zwyczajne osoby czerpią wiele inspiracji z ich stylu ubierania, podglądają jak urządzają oni swoje mieszkania oraz jakie akcesoria posiadają ich dzieci.

Z całą pewnością wiele osób zastanawia się w jakim stylu Meghan Markle urządzi swój nowy dom. Odejście tego małżeństwa od rodziny królewskiej wiąże się między innymi ze zmianą miejsca zamieszkania, dlatego też muszą oni od nowa zaaranżować wnętrza w swoim nowym domu.

Jaki styl wnętrza wybierze Meghan?

 

Meghan jest królową stylu, dlatego też z całą pewnością swoje nowe lokum urządzi bardzo modnie. W ostatnim czasie w mieszkaniach celebrytów króluje styl elektryczny, skandynawski, minimalistyczny oraz loft. Style te charakteryzują jasne, pastelowe barwy oraz proste formy. Aby przełamać monotonne wzory warto zdecydować się na dodatki w kontrastowym kolorze, na przykład złotym, srebrnym bądź czarnym. Zwykle są to ramki na zdjęcia, lustra, donice z kwiatami bądź łapacze snów.

 

W końcu ex Księżna będzie mogła urządzić się po swojemu

.

styl wnetrza meghan markle


Żona Harrego jest młodą matką, dlatego też na pewno sporą uwagę przywiąże do urządzania pokoju syna. Wiele aktorek decyduje się na meble i zabawki wykonane z naturalnych materiałów. Takie produkty są nie tylko bezpieczne dla małych dzieci, ale również bardzo trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Oczywiście maleństwo posiada także bardzo bogatą garderobę.

 

Produkty z najnowszych stylizacji znaleźć można na wielu forach i portalach internetowych, gdzie dostępne są artykuły opisujące życie rodziny królewskiej. Zwykle odzież pochodzi od znanych i renomowanych producentów co wiąże się także z bardzo wysoką ceną każdego artykułu.


Kuchnia to serce każdego domu. Z całą pewnością Meghan postawi na jasne meble, być może przełamane ciemnymi uchwytami. Na uwagę zasługuje także łazienka, która powinna być przestronna, modna a zarazem komfortowa.

 

Meghan Markle w kuchni

 

Młode małżeństwo posiada niewielki dom, który z zewnątrz prezentuje się bardzo zwyczajnie. Nie jest on nowobogacki, pełen przepychu ani krzykliwy. Remont z całą pewnością będzie ekspresowy. Bylibyśmy zaszcyceni gdyby we wnętrza pojawił się jeden z naszych obrazów np. w bardzo modnym połączeniu kolorystycznym szmaragdu i złota.

 

obraz w kolorach szmaragdu i złota

powrót

Czytaj również: